Вітаю Вас Гость | RSS

26.09.2020, 04:14

Форма входу
Логин:
Пароль:
Міні-чат
500
Випадкові фото
Друзі клубу
Наша кнопка

Пошук

Про наш клуб


   
    Ідея створити клуб прийшла до мене 20 травня 2008 р., коли ми з другом сиділи в гаражі і ремонтували наші автомобілі, тоді і вперше стало відомо про нього - цю дату можна вважати днем заснування клубу, тобто Днем Народження. Клуб пережив два етапи розвитку.  Перший етап був з 20 травня по 18 жовтня 2008 р. - хоча в цей період практично ніхто не знав про нього, тим неменше активістів клубу було п'ятеро. В цей період клуб скорше занепадав ніж розвивався. Другий етап розвитку клубу був в період з 18 жовтня 2008 року по теперішній час - після кардинальних змін в розвитку клубу він почав ставати відомим. 23 травня 2009 р. клуб вперше провів змагання з автомобільного слалому, в якому прийняли участь учасники з Івано-Франківська та нашого міста. Після проведення цих змагань кількість активістів клубу різко зросла, з більшою кількістю активістів у нас стало більше можливостей і це дало змогу проводити ігри, змагання та інші заходи - почався розквіт клубу, під час якого про наш клуб дізналися і в інших містах Західної України, за рахунок частого і успішного проведення змагань. 

Другим Днем Народження клубу вважається 20 листопада 2009 р.

Саме тоді нас зареєстрували як громадську організацію "Калуський Автоклуб "РЕЙС-ВАР"


Президент клубу - Лабенко Володимир (VadilA)      Мета Клубу 

    Основною метою нашого Автоклубу є розвиток автомобільного спорту у нашому місті, для втілення цієї мети ми дотримуємось наступного плану: 
- об'єднання людей які люблять автомобілі і все що пов’язано з ними; 
- сприяня розвитку безпеки на дорогах; 
- сприяня розвитку автомобільного спорту; 
- надання цікавої інформації; 
- проведення зборів та ігор; 
- дисциплінування водіїв; 
- створення команд представників клубу у різних видах автомобільного спорту.     Збори клубу проводяться кожної суботи о 19:30 коло каменя Незалежності.

   Якщо ви цікавитеся автомобілями та автоспортом, хочете знайти однодумців, а також стати активістом нашого клубу, про це можна дізнатися тут

     Також ви можете надіслати електроного листа, на адресу:

race-war.at.ua@email.ua та поспілкуватися на нашому форумі

   

   

   


Ми в Контакті
AUTOCLUB.IF.UA Клуб НЕ БЫКУЙ Быстрый поиск автомобилей